Upominki reklamowe u mechanika

Posted on

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Wszędzie można otrzymać jakiś upominek idąc do sklepu spożywczego, budowlanego czy nawet apteki. A czy u mechanika też? Jeszcze z takim czymś się nie spotkałam powiem strzeże, lecz chyba stanie się u nas to modne w niedługim czasie, ponieważ świat się zmienia ludzie chcą czegoś więcej niż tylko naprawiać i płacić. Nauczyli się, że płacą za zakupy w sklepie dostają upominek lub bon na następne zakupy mały ale dostają. Także powinno być tak u mechanika. Auta często naprawiamy jak to się mówi, są to nasze skarbonki bez dna. Upominki reklamowe u mechanika mogłyby być w różnych postaciach, między innymi jako lampki, śrubokręty, klucze, stojaki awaryjne, czy teczki pierwszej pomocy za większe naprawy z logo firmy. Jeżeli mamy w swoim samochodzie produkty z znaczkiem firmy u której naprawiamy coś na pewno powrócimy do niego a nie do innego. Nawet małe upominki reklamowe w postaci produktów zapachowych mają duże znaczenie i chwalą się dużym powodzeniem w samochodach.

Reklama w takich punktach także jest potrzebna, ponieważ coraz więcej otwiera nowych się salonów z naprawami samochodów i nie długo ciężko będzie uzyskać nowych klientów, więc warto coś zrobić w kierunku aby ten klient powracał do nas i był stałym klientem, gdy coś się stanie. Upominki reklamowe z logo i adresem w samochodzie takiego kierowcy to na pewno dobry pomysł, ponieważ nazwa, telefon zawsze jest przy naszym kliencie.

Każdy produkt otrzymany w gratisie lub dodatkowo do usług robi dobre wrażenie na klientach. Lepiej coś dostać za darmo niż zapłacić za to. Upominki reklamowe nawet w takich miejscach powinny być w naszym społeczeństwie wykorzystywane, a nie same ulotki czy kalendarzyki które mało co są przydatne naszym klientom. Idąc w produkty praktyczne a zaś nie drogie z logo, adresem i telefonem nadrukowanym daje pozytywny odbiór w dwie strony. Nie jest to żadne przekupstwo tylko po prostu czysta reklama, która daje pozytywne rezultaty dla całej siedziby firmy i zwiększeniu liczbie  klientów, którzy korzystają z naszych usług.

Tags: , , ,