Balony z nadrukiem jako forma promocji

Posted on

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Skuteczne wypromowanie własnej firmy to więcej niż połowa sukcesu. Nic tak nie wpływa na obrót jak odpowiednie dotarcie do jak największego grona potencjalnych klientów, którzy w jakiś określony sposób zareagują na reklamę. Naturalnie chodzi tu o dokonanie zakupów czy skorzystanie z przedstawianej przez nas usługi. Niezbędna w dzisiejszych czasach będzie strona internetowa, robienie częstych promocji i obdarowywanie klientów prezentami. Będą także potrzebne gadżety, pozwalające wypromować prowadzoną przez nas markę.

Czy balony z nadrukiem nadają się do tego typu akcji? Z pewnością! Możemy nanieść na ich powierzchnię stosunkowo duży logotyp, a także nazwę naszej firmy. Dodatkowo są niezwykle tanim artykułem. Ich zakup oscyluje w granicach 20-30 groszy, a naniesienie odpowiedniego wzoru jest już wliczone w cenę. Spokojnie możemy zakupić więc nawet kilkaset tego typu produktów, a całkowity koszt mimo to zbytnio nie naruszy naszego firmowego portfela.

balony z nadrukiem mają jeszcze więcej zalet. Niezwykle udanie przyciągają wzrok przechodniów. Unoszą się nieco wyżej od ludzkich głów, są kolorowe i kojarzą się z przyjemnymi rzeczami – dzieciństwem, zabawą i urodzinami. Szczególne zainteresowanie sieją one wśród najmłodszych pupili, których spokojnie możemy obdarowywać tego typu gadżetami. Jeśli więc w nasza firma prowadzi usługi także przeznaczone dla maluchów, to balony z nadrukiem mogą się okazać niezbędnym promocyjnym dodatkiem.

Kolejny plus to ich łatwe nadmuchiwanie, mała początkowa powierzchnia, dzięki czemu nie będą zagradzały nam magazynu w oczekiwaniu na kolejną promocję. Można ich użyć praktycznie wszędzie – na witrynie sklepowej, przed firmą, na konferencjach czy targach promocyjnych.

Wśród wad można jedynie wymienić ich stosunkowo słabą trwałość. Mogą bowiem ulec pęknięciu, a po jakimś czasie i tak powietrze z nich wyleci. W tabelce korzyści i zysków jednak znacznie więcej pozycji jest w tej pierwszej kolumnie. Na pewno nie stracimy na zakupie tego typu artykułów – najlepiej w ilościach hurtowych.

Tags: , ,